Blog

Něco málo o začátcích s troškou nostalgie 

Stále nějak nebyl čas psát o akcích, které proběhly, neb se už připomínaly akce nové.                Ale konec odkládání, neb jak řekl Sokrates: "Kdy jindy, když zítra...."

Tak na konec něco o tom, jak to začalo. Pár fotek ze začátků, i když ne úplných, neb jsem pro samou radost z práce nějak zapomněla na začátku fotit. Když jste plní nadšení nezastaví Vás ani vypadlý motor v autě, ani zima, ani jiné věci. Když už vidíte přednášky, setkávání, besedy, kursy, výlety. I divadlo by se tady dalo hrát! Nějak si opravdu nevšimnete toho, že to všichni tak nevnímají. Ale já už asi jiná nebudu. 

Jsem moc ráda za všechna úžasná setkání. Nikdy nezapomenu na pána který přečetl snad úplně všechno a má tak nádherné čtenářské deníky s vlastními ilustracemi - no takový jsem neměla ani na gymplu, na paní, co ráda v knihách najde pohlazení a na holčičku, co miluje koně - přeji, ať se Ti ten sen někdy splní a na mládence, který dokáže podle obrázku vyrobit model,  na holky, co přijdou půjčit knížky a přitom si vždy tak krásně pokecáme, l na nádherné paní, co dokáží tvořit úžasné věci.....

Tak ahoj, knihovno :) Anna.