Akce - uskutečněné

Za orchidejemi 

do ekvádorských hor


Pár obrázků z přednášky o cestě za orchidejemi  do Ekvádoru. 

Jsem moc ráda, že jsem se nedala odradit tím, že lidé na akce v Žehušicích nechodí.

Přišli a bylo to moc hezké. 


Setkávání

3. dubna od 17 hodin

v Obecní knihovně Žehušice.

Sdílení zkušeností, příběhů a vzájemná setkávání žen jsou stejně staré jako lidstvo samo, pouze jejich forma se mění. Pojďme se vrátit trochu zpět v čase a předávat si své zkušenosti tak, jak to bylo běžné kdysi - při společném tvoření, práci, posezení...Každé naše setkání bude jiné, ale jedno se jimi potáhne jako stříbrná nit - sdílení toho, co má pro nás význam a může pomoci druhým.

Můžeme společně sdílet oblíbené velikonoční recepty a to, jak jsou ve Vaší rodině Velikonoce slaveny, jaké jsou Vaše velikonoční zvyklosti. Zda jsou pro Vás tyto svátky oslavou jara a nového života, vzkříšení, či je berete pouze tak, že jste pohromadě se svými blízkými a rodinou.

Co budete potřebovat? Chuť naslouchat či sdílet a dozvědět se tak nové informace, vzpomenout si na ty zapadlé a posloužit svými zkušenostmi dalším ženám. Pokud chcete, přineste Vaše oblíbené recepty, zdobená velikonoční vejce, fotografie - prostě vše, co je pro Vás v souvislosti s tímto svátkem důležité a Vám blízké. Řekněte o našem setkání babičkám, maminkám, dcerám, vnučkám, sestrám či tetám, nebo víte co, vezměte je rovnou s sebou!

Těšíme se na Vás.

Anna a Daniela

Noc s Andersenem

Nádherné setkání